Recepciós

Eger

2023-02-02
[R0088000] Részmunkaidő

A Vascular Plazma Kft-t / Sanaplasma Kft-t a közelmúltban a Takeda, a világ egyik vezető biogyógyszeripari társasága vásárolta fel, mely a Takeda BioLife plazmaközpontok részeként működik. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Egri centrumunkba keresünk napi 10 órás műszakbeosztással (heti 20 órában)

Recepciós munkatársat

Főbb feladatok:

  • Donorok fogadása, tájékoztatása, felvilágosítása a plazmaadás folyamatáról, az elvégzendő vizsgálatokról
  • Költségtérítések kifizetése, dokumentálása
  • Donorokkal kapcsolatos adatok gondos dokumentálása számítógépes rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált hozzáállás, ápolt megjelenés
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá
  • Éves teljesítményarányos bónusz
  • 3 hónap próbaidő után havonta nettó 12.500,-Ft cafeteria (OTP SZÉP kártya) juttatás
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com a tárgyban ”Recepciós – Eger” megjelöléssel.