Vezető orvos

Pécs

2022-08-23
[R0061431] Teljes munkaidő

VEZETŐ ORVOS (TERMELÉSVEZETŐ)

munkatársat keresünk pécsi centrumunkba

Feladatok

-         A centrum termelési folyamatának felügyelete

-         Orvos munkatársak és a centrum dolgozóinak oktatása/betanítása, minősítési folyamatban való részvétel

-         A plazma megfelelő körülmények közötti tárolásának, csomagolásának felügyelete

-         A donorok felvilágosításának, tájékoztatásának, kivizsgálásának felügyelete és ellenőrzése

-         Orvos szakmai szempontból a centrum dolgozóinak a felügyelete

-         Beosztások készítése donorvizsgáló orvosok, donorvizsgálók tekintetében

-         Ellenőrzéseken, auditokon történő részvétel

Elvárások

-         Orvosi végzettség

-         Érvényes működési igazolvány, MOK tagság

-         Legalább egy éves gyakorlati tapasztalat orvosként

-         Vezetői tapasztalat

-         Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség

-         Ügyfélközpontúság

-         Döntéshozatali, szervező- és problémamegoldó képesség

-         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

-         Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá

-         Kiváló munkakörülmények, hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

-         Kimagasló kereseti lehetőség

- Lehetőség teljes munkaidős/részmunkaidős/vállalkozói formában történő feladat ellátásra

-         Munkavégzés helye: PÉCS

Ha felkeltettük az érdeklődését, fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével jelentkezzen még ma!
💌 hu.biolife.hr@takeda.com